MediGroup Vesti

Miloš klinika

Prva privatna zdravstvena platforma na našim prostorima MEDIGROUP, koju trenutno čine Domovi zdravlja „Dr Ristić” i „Jedro”, Specijalna bolnica za ginekologiju Jevremova sa porodilištem i Opšta bolnica MediGroup, postala je bogatija za još jednu ustanovu članicu - Miloš kliniku, specijalnu bolnicu za oftalmologiju sa centrom za refraktivnu hirurgiju.

Zdravstvena platforma Medigroup

MEDIGROUP zdravstvena platforma je nastala udruživanjem iskustva, profesionalizma i stručnosti četiri zdravstvene ustanove sa više decenijskom tradicijom - Dom zdravlja "Dr Ristić" Novi Beograd, Dom zdravlja "Jedro" Novi Beograd i "Specijalna ginekološka bolnica Jevremova sa porodilištem".

Saradnja sa Centrom za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju dece

Razvoj deteta je složen proces koji zavisi od brojnih unutrašnjih i spoljašnjih faktora, podložan je raznim promenama i ne odvija se uvek skladno. Roditelji imaju veliku ulogu u ovom procesu, kao i odgovornost da detetu osim nege pruže adekvatnu stimulaciju njegovih potencijala. Stoga je rana dijagnostika teškoća u razvoju deteta, od prvih dana života do 7. godine, od izuzetnog značaja jer omogućava blagovremeno intervenisanje.

SAOPŠTENJE UPRAVE MEDIGROUP

MediGroup, najveći privatni sistem za pružanje zdravstvene nege u Srbiji i regionalni lider u zdravstvu sa zadovoljstvom saopštava da je potpisala ugovor kojim počinje proces pristupanja Doma Zdravlja „Dr Cvjetković“ u Novom Sadu MediGroup-i.