MediGroup Vesti

SAOPŠTENJE UPRAVE MEDIGROUP

MediGroup, najveći privatni sistem za pružanje zdravstvene nege u Srbiji i regionalni lider u zdravstvu sa zadovoljstvom saopštava da je potpisala ugovor kojim počinje proces pristupanja Doma Zdravlja „Dr Cvjetković“ u Novom Sadu MediGroup-i.

Stručno pojačanje Opšte bolnice MediGroup

Opšta bolnica MediGroup dobila je novo pojačanje u pogledu lekarskog kadra. Reč je o vrhunskim stručnjacima iz domena najzahtevnijih specijalizacija medicine koji će svoje znanje i bogato iskustvo staviti na raspolaganje pacijentima Opšte bolnice MediGroup.

Dani akreditacije

Proces akreditacije zdravstvenih ustanova je proces kontinuiranog unapređenja kvaliteta rada i bezbednosti pacijenta.

Akreditaciona filozofija stvara mogućnost zaposlenima u zdravstvenim ustanovama da otkriju sopstvene prednosti i mogućnosti za unapređenje kvaliteta rada i bezbednosti pacijenta i da ujedno sebi postave kratkoročne i dugoročne ciljeve poslovanja.

Novi Medigroup Dom zdravlja u Beogradu

Čast nam je da Vas obavestimo da je Medigroup Dom zdravlja Bulevar otvorio svoja vrata 26. marta 2015. godine.

Dom zdravlja Bulevar je najveći privatni dom zdravlja sa ove strane reke Save i Dunava. Svi stanovnici grada i bliže okoline su pozvani da nas posete i uvere se u visok evropski standard kojim smo se rukovodili kada smo stvarali ovu instituciju.

Dom zdravlja Dr Ristić - nova lokacija

Obaveštavamo vas da Medigroup Dom zdravlja Dr Ristić od 12. novembra možete posetiti i na još jednoj lokaciji, u Pariske komune 26 gde do kraja novembra možete ostvariti 50% popusta na sve preglede osim na usluge laboratorije, terenske službe i medicine rada.

Miloš klinika

Prva privatna zdravstvena platforma na našim prostorima MEDIGROUP, koju trenutno čine Domovi zdravlja „Dr Ristić” i „Jedro”, Specijalna bolnica za ginekologiju Jevremova sa porodilištem i Opšta bolnica MediGroup, postala je bogatija za još jednu ustanovu članicu - Miloš kliniku, specijalnu bolnicu za oftalmologiju sa centrom za refraktivnu hirurgiju.

Zdravstvena platforma Medigroup

MEDIGROUP zdravstvena platforma je nastala udruživanjem iskustva, profesionalizma i stručnosti četiri zdravstvene ustanove sa više decenijskom tradicijom - Dom zdravlja "Dr Ristić" Novi Beograd, Dom zdravlja "Jedro" Novi Beograd i "Specijalna ginekološka bolnica Jevremova sa porodilištem".