LEKAR OPERATER U CALL CENTRU

Posle više od dve decenije, sektor privatnog zdravstva Srbije, prolazi kroz značajne promene, inicirane konsolidacijom tržišta kroz udruživanje vodećih privatnih zdravstvenih ustanova i stvaranjem prvog privatnog zdravstvenog sistema Medigroup, što MEDIGROUP čini jedinstvenom na ovim prostorima.Šire posmatrano, na području Centralne i Istočne Evrope formiranje zdravstvenih grupacija u privatnom sektoru uobičajena je praksa, gde već odavno postoje uspešni primeri grupacija u privatnom sektoru, koje u sastavu svoje mreže pružaju široku paletu zdravstvenih usluga stanovništvu tih zemalja.

PREKO 300.000 PACIJENATA GODIŠNJE ● PREKO 470.000 PROCEDURA GODIŠNJE ● VIŠE OD 700 DOKTORA ● VIŠE OD 11.000 m2 PROSTORA ● PREKO 30 SPECIJALNOSTI ● NAJSAVREMENIJA DIJAGNOSTIČKA OPREMA

OPIS POSLA: POTREBNE KVALIFIKACIJE: KOMPANIJA NUDI:

• Komunicira sa pacijentima i vodi evidenciju o pozivima
• Zakazuje preglede
• Kontaktira lekare specijaliste i u skladu sa potrebama pacijenata daje informacije
• Vodi elektornsku evidenciju o pozivima i obavljenim razgovorima
• Pruža sve ostale informacije na poziv pacijenata

• Medicinski fakultet
• Usmerenost na pacijente
• Fleksibilnost i spremnost na timski rad
• Potrebno znanje engleskog jezika i rada na računaru
• Spremnost za rad u smenama

• Rad u dinamičnom okruženju
• Adekvatnu obuku za novozaposlene
• Mogućnost stalnog zaposlenja
• Mogućnost profesionalnog i
ličnog usavršavanja
• Rad sa eminentnim stručnjacima
iz oblasti medicine

Ukoliko mislite da ste prava osoba za ovu poziciju, molimo Vas da pošaljete Vaš CV na adresu:
karijera@medigroup.rs

Samo uži krug kandidata će biti kontaktiran.
Prijavljivanjem na konkurs dajete saglasnost da se vaši lični podaci koriste u svrhu regrutacije i selekcije. Svi podaci koje budemo obrađivali biće poverljivi i neće biti dostupni trećim licima.